تبلیغات
تور قبرس شمالی| تور قبرس تابستان 95 - سفر به شهر لارناکا قبرس اروپایی

خوش آمدید

تاریخ:

مدیر سایت: علی علی

سواحل لارناکا در قبرس

سواحل لارناکا در قبرس

تور قبرس شاید یکی از مهیج ترین تورهای اروپایی محسوب شود در قبرس شما می توانید به بخش های مختلف شمالی و جنوبی رفته و تفاوت فرهنگی این بخش ها را از نزدیک لمس کنید و آن را تحلیل کنید و یا این که به تفریحاتی چون قایق سواری در آب های مدیترانه، گرفتن حمام آفتاب در سواحل مدیترانه ای و شنا کردن مشغول شوید و یا حتی به مراکز خرید بروید و برای دوستان و آشناهایتان سوغاتی بیاورید در این مقاله به طور مختصر به جاذبه های گردشگری لارناکا اشاره خواهد شد.

یکی از اصلی ترین و توریستی ترین خیابان های شهر لارناکا، خیابان فینیگوودس است ، این خیابان که با درختان نخل آراسته شده است فضایی کاملا متفاوت با دیگر خیابان های شهر لارناکا دارد، شما می توانید در کافه های این خیابان بنشینید و قهوه بنوشید و از زندگی لذت ببرید قهوه های قبرس با هیچ جای دنیا قابل مقایسه نیست فضای کافه ها کاملا متفاوت از دیگر مکان های توریستی می باشد بعد از آن می توانید از کافه بیرون بزنید و در مغازه ها، فروشگاه ها و چلوکبابی ها سر کنید و در نهایت با لباس های خنک خود آزادانه در خیابان قدم بزنید.

اگر قصد خرید دارید می توانید طیف گسترده ای از کالاها را در بازاها و مراکز خرید قبرس شمالی پیدا کنید. بسیاری از برندهای تجاری مشهور در این مکان در دسترس هستند بهتر است که نام این برندها را ذکر نکنیم تا تبلیغ نشود اما می توان گفت که شما هر برندی معروفی را می توانید در مراکز خرید قبرس شمالی پیدا کنید. طیف گسترده ای از انوع نوشیدنی ها و غذاها که تابه حال حتی عکس آنها را هم ندیده اید در این فروشگاه ها یافت می شود، به طوری کلی اگر قصد خرید هم ندارید قدم زدن در این مرکز خرید به شدت به شما پیشنهاد می شود.مطالب سایت


 

امکانات سایت: پیوندها، روزانه ها، آمار سایت و ...

   

امکانات سایت


درباره سایت

 

مجری تور قبرس شمالی همراه مجرب ترین کادر مسافرتی قبرس شمالی در ایران در بهترین هتل های پنج ستاره قبرس شمالی با ارزانترین قیمت.

 

درباره سایت