تبلیغات
تور قبرس شمالی| تور قبرس تابستان 95 - دو مکان دیدنی زیبا در قبرس

خوش آمدید

تاریخ:

مدیر سایت: علی علی

شهرت و آوازه دریای مدیترانه به قدری زیاد است که دیگر هر کسی دریای مدیترانه و آب وهوای مدیترانه ای را خوب می شناسد. در دریای مدیترانه مجوعا سه جزیره بزرگ و اصلی وجود دارد یکی از این سه جزیره بزرگ، کشور قبرس است این کشور زیبا و خارق العاده که درست در وسط دریای مدیترانه واقع شده دارای جاذبههای گردشگری بسیار زیادی می باشد و به دو بخش شمالی (یونانی نشین) و جنوبی (ترک نشین) تقسیم می شود. در این مقاله سعی بر آن داریم که شما بیشتر با آثار باستانی و تاریخی موجود در قبرس آشنا کنیم تا اگر یک روز با تور قبرس به این جزیره بهشتی و رویایی سفر کردید بهتر بتوایند از سفر خود لذت ببرید.

قبرس
قبرس

مقبره پادشاهان در قبرس

قبرس جزیره ای است که در طول تاریخ از دوران باستان گرفته تا دوران معاصر بسیار مورد توجه دولت ها و پادشاهان واقع شده است، این جزیره که  در طول تاریخ مورد سلطه  و تصرف ایرانیان، یونانیان، عثمانیان و حتی انگلیس ها بوده آثار بسیاری از آن دوران ها به عنوان یادگاری در خود نگه داشته است یکی از این آثار تاریخی "مقبره پادشاهان" می باشد، این مکان بسیار بزرگ که به شکل صخره در دل تپه واقع شده است بنا ای بسیار سحر آمیز  و اسرار آمیز است که رازهای بسیاری در آن نهفته است و مربوط به قرن چهارم می باشد.

مقبره پادشاهان در قبرس
مقبره پادشاهان در قبرس

کلیسای مقدس لازاروس

یکی از دیدنی ترین اماکن تاریخی قبرس کلیسای قدیسه ی لازاروس واقع در لارانکا می باشد، این کلیسا که ساخت آن مربوط به قرن نهم است، به اعتقاد برخی از افراد معتقد این کلیسا محلی است که عیسی مسیح "قدیسه لاروس" را از مرگ بازگردانده است و به او زندگی دوباره بخشیده، این مکان برای توریستی مکانی تاریخی و برای افراد معتقد مکانی مقدس است. اگر به لارناکا قبرس سفر کردید به شما پیشنهاد می شود که حتما از این کلیسا تاریخی دیدن کنید.

کلیسای مقدس لازاروس
کلیسای مقدس لازاروسمطالب سایت


 

امکانات سایت: پیوندها، روزانه ها، آمار سایت و ...

   

امکانات سایت


درباره سایت

 

مجری تور قبرس شمالی همراه مجرب ترین کادر مسافرتی قبرس شمالی در ایران در بهترین هتل های پنج ستاره قبرس شمالی با ارزانترین قیمت.

 

درباره سایت